Listopad 2018

26.11.2018

26. listopadu 2018 v 19:06 diary
ahoj zlatíčka...
tak dneska jsem se na to že začínám celkem držela. Ve škole jsem snědla jeden croasant protože mě spolužačka donutila a koupila mi ho. Odpoledne jsem si byla hodinku a čtvrt zacvičit a teď jsem akorát přišla domů. Mám strašný hlad ale vím že se musím držet takže beru láhev s vodou a piju :D.

Dneska mám ze sebe celkem dobrý pocit ale nevím jak to bude zítra no....to budu s přítelelm a to je sakra velká možnost jídla...ale pokusím se co nejvíce držet.

no a co dneska vy?? ja se vám daří sluníčka??
doufám že dobře.....pomalu ale jistě se tímhle začínám řídit:

nový začátek???

25. listopadu 2018 v 10:38 diary
ahoj holky...

Neskutečně moc jste mě teď namotivovali.
Je pěkné a moc mě těší, že se vám můj blog líbí a prostě že ho pořád navštěvujete.
Už jen proto, že se tady podporujete a podporujete i mě jsem se rozhodla, že asi pokračovat budu.
Je sice fakt, že od doby, co jsem skončila s blogem jsem spíše přibrala, takže jsem teď opět na 62kilech. Ale doufám, že to napravím. Začala jsem od minulého týdne chodit cvičit. Sice zatím na to nemám moc čas, takže chodím tak 1-3týdně, ale jakmile si vylepším známky, začnu chodit častěji.

Moje hubnutí bude pomalejší jelikož mám teď zdravotní problémy a tak si nemůžu dovolit úplně nejíst ( jo zní to blbě když chci být pro ana, ale snad mě pochopíte) samozřejmě si jídlo hlídat budu. <3 no a co vy?? Je tady taky někdo kdo chodí cvičit?? A nejlépe do contours?? Mohli bychom si radit tréninky a tak bylo by to fajn.

Tak teda od zítra se budu ozývat častěji a pokusím se tenhle blog zase pěkně zpravit a postavit na nohy <3 budu ráda pokud mě budete sledovat i třeba na pinterestu: Myproana (je tam černobílá fotka holčiny s dokonalými klíčními kostmi) snad najdete.
Jsem ráda, že můžu zas začít a mám ve vás plnou podporu.
Teď jen poslední dotaz…..mám vymazat všechny příspěvky co jsou v rubrice diary?? a mám začít nanovo nebo je tam můžu nechat….

tak hodně stěstí s hubnutím zlatíčka moje