omluva a pokračování...

7. července 2018 v 18:59 |  diary
moc se omlouvám...ale znáte to, konec škol, školní vlety, a potom dovolené....
momentálně na dovolené jsem a už konečně zprovoznili wifi...takže se čas od času ozvu. Jelikož jsem teda mimo domov není tady váha...takže sem váhu přidávat nebudu. Ale mám ze sebe strašný pocit. Rodinná dovolená takže každodenní hlídaní s jídlem atd.. snažím se do nejvíce plavat a když nikdo není na pokoji a trošku třepovat a tak...ale řeknu vám, jen z krze tohoto nenávidím tyhle dovolené.
Nicméně..opravdu se snažím..třeba dnes jem měla jen trochu kuřete a celozrnou housku takže jsem se dnes docela vyhla, ale neím jak to půjde dál no. Kousek mám moře a tak jsem přemýšlela, že vždy ráno půjdu do vody a plavat. Bude to mít lepší účinek než když se po jídle odebereme na pláž všichni a pak si zaplavu?? Fakt nevím tak proto se ptám co je lepší. Doufám, že poradíte.
No a jak jste na tom vy?? chodí tady ještě vůben někdo?? chápu, že jsem se vážně dlouho neozvala ale teď se doufám polepším. Je to fakt děs když kolem jsou všichni hubení a jaá jediná taková tlustá kráva....
jedete taky někam?? Jaké z toho máte pocity??
jo a holky...nějaké nenápadné cvičení ve vodě?? Nebo styly plavání, které nejvíce spalujou??
moc děkji předem a snad to zvládnu a vy určitě taky.

Výsledek obrázku pro pro ana thinspirations
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ettelwen Ettelwen | 12. července 2018 v 10:52 | Reagovat

Mám podobný problém, ale já se snažím přibrat. Mám 169cm a moje váha je 58kg. Přijdu si moc hubená. Za celý den sním například na snídani 2 bulky se sýrem, potom mám oběd klasicky třeba 2 řízky a brambory. Vždy po obědě mám strašný hlad tak si dám třeba presnidavku s půlku balíčku piškotů. Potom si dám třeba tyčinku s ovocem. Na večeři si dám třeba tři rohlíky s rajčaty a šunkou. Přijde mi, ze jim dost a mohla bych víc přibrat. Ale za 3 měsíce už jsem přibrala 4kg! Takže super :)
Vím, že to moc nesouvisí, ale každý máme asi jiný problém. A smím se zeptat kolik měříš ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama