Červen 2018

naprostý přežer

11. června 2018 v 19:23 diary
no....jo přesně to, čeho jsem se bála....přežer :(
nevím, nějak jsem se dneska neudržela...dám vám tady i jídelníček, abych vás všechny znechutila. Strašně moc mě to mrzí, protože jste mi tolik věřili a tak a já prostě selhala. Holky moje, napadá vás nějaký trest pro mě??

od zítra zase začnu cvičit a musím si už sakra koupit to psyliium protože je to fakt se mnou katastrofa.
tady vám dám ten jídelníček:

snídaně: celozrný krekr(nevím jak s eto píše :D)
svačina: 6 třešní
oběd: brambor s kuřetem
svačina: /
večeře: 2třešně

jop vím naprostá katastrofa....bože holky tak moc mě to mrzí.
Ale nejhorší je, že moje váha je zase na 62,3kg. :( holky prosím poraďte mi jsem vážně na dně.....potřebuju do sebe anu nějak dostat a pořád mi prostě nejde se s ní "spřátelit" holky jak jste to udělali vy?? budu opravdu moc ráda za cokoliv.

no a jak na tom jste vy???

Související obrázek
proč taky nemůžu být takhle dokonalá???
musím...musím být taková. A věřím, že jednou i budu.

5.6.2018 + cvičení

5. června 2018 v 21:43 diety a cviky
jo sice dneska už jeden "článek" vyšel...ale tak co už no :D
ráda bych se s vámi podělila o dnešní den, jelikož jsem mega moc spokojená. dneska jsem snědla jeden toast (no pravda mohla to být hladovka...), ale to bylo jediné mé jídlo. Když jsem přisla domů nikdo doma nebyl a tak jsem si zacvičila. na doporučení jedné slečny jsem se koukla na fitness blender a vřele doporučuji. Mají tak strašně super videa a dokonce mě to i bavilo cvičit.

Zacvičila jsem si
  • low impact cardio workout for beginners
  • leg slimming pilates butt and thigh workout
no...potom jsem ještě projíždšla a projížděla a našla jsem jeětě jednu super youtuberku Péťa Elbová. Její videa jsou sice pro mě trošku náročnější, ale to nevadí.

u ní jsem si dala jen jedno video a to
  • účinné cviky na zadek

byla jsem tak nějak spokojená, že jsem se dokopala ke cvičení, ale pak přišla kamarádka a přemluvila mě na běhání...takže pozor pozor.....běhala jsem 40minut...samam nevím jak jsem to uběhla ale musím říct, že se mi to celkem líbilo.

takže já pro dnešek jsem za sebe moc šťastná...a co vy:??

no sice to není úplně cvičební plán, ale dám to do cvičení...tak třeba to ěkterou z vás motivuje.
Výsledek obrázku pro pro ana workouts gif

modlitba anorektiček

5. června 2018 v 16:33 Ana
Lehám si do postele jako tučné, ale spokojené děvče, nebotˇ vím, že jsem dnes udělala všechno pro splnění mého snu. Těším se na ráno a na celý následující den, protože vím, že díky dnešku budu krásnější a chudší. Zítra se však budu snažit ještě o něco víc, abych si zajistila lepší následující den. Pokojně se odevzdám do Aniných rukou, nebotˇ vím, že ona na mne dohlédne, postará se o mě a nenechá mě znova padnou na dno. Ona jediná ví, co je pro mě nejlepší a já ji budu následovat, kamkoliv bude chtít. Nemůžu se dočkat následujícího dne, nebotˇ každou sekundou jsem stále blíže a blíže svému cíli. Dnes jsem byla blíž než včera a zítra budu blíž než jsem byla dnes...

3.6.2018

3. června 2018 v 19:48 diary
uuuuu tak je to tady....dnes mi končí dieta....a sakra musím říct, žs jsem se v sobě mega moc zklamala...asi to bude i tím že jsem ncvičila a tak ale neshodila jsem ani jedno kilo :( :(

dost mě to deptá a nechápu to..snažila jsem se jist podle těch hodnot a stejně jsem neshodila :( holky moje nemáte nějakou dietu co jste odskoušeli a prostě vám šla?? moc by jste mi tím pomohly

zítra už musímzačít cvčit sice ještě nevím co ale určitě se něco najde....takže ta samá otázka...nějaká videa podle kterých cvičíte a tak?? budu ráda za každy komentář, radu nebo odkaz na video

jsem moc ráda a vděčná, za to, jak jste s epod jedním přízpěvkem rozepsali...uplně mi to dodalo energii a ten den jsem nejedla <3 jsem moc ráda, že v tom nejsem sama....musíme v tom být společně aap kto zvládneme...ale holky pokud máte opravdu něco co zabírá....prosím pomozte mi, už jsem vážně dost zoufalá...opravdu moc moc chci být ana a chci být krásná a tak....ale nedaří se mi....opravdu moc prosím o pomoc.

momentálně z toho mám opravdu deprese, achjo musím to ale zvládnout, pořádně se do tooh opřít a jít si za tím co chci....vím že mi věříte a já vás nezklamu <3
no a jak jste na tom zatím vy?????

Související obrázek

motta 1.

1. června 2018 v 19:59 tipy a triky
dneska jsem se rozhodla přidat pár větiček, které mě osobně celkem pomáhají. tak snad se budou líbit...a jinak holky jak jste na tom???Anorexie není dieta, ale životní styl!

nic ti nedá takový pocit jako hubenost, ani sladkost.

Raději mrtvá, než tlustá.

Pro krásu se musí trpět.

Jestli chceš vidět jídlo, nejprve se koukni na svoje stehna.

Kdybych snědla trochu, snědla bych všechno. Proto nesním nic.

Nikdy není pozdě být tím, čím doopravdy být chceš.

Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí.

Být hubená je důkaz sebekontroly a silné vůle.

Jez míň, važ míň.

Vždycky, když říkáš :"Ne, díky." jídlu, říkáš: "Ano, prosím." štíhlosti!

Co je dneska v puse, je od zítřka v pase!

Tlustí lidé se líbí jen tlustým.

Jsem silnější než jídlo!

Jíst málo, znamená šetřit peníze. Z ušetřených peněz si můžeš koupit nové oblečení na tvou novou dokonale štíhlou postavu.

Jakékoli oblečení na Tobě bude vypadat skvěle.

Mozkové buňky vznikají a odumírají, ale tuky zůstávají!

Chutě jsou jen pocity.

Tlustí lidé se líbí jen tlustým.

Jídlo Tě jen brzdí od úspěchu.

Když porovnáš svou hmotnost s jinými, Tvá nebude nikdy nejvyšší.

Lidé si Tě budou pamatovat jako "ta krásně štíhlá".Související obrázek