Květen 2018

gif thinspo

30. května 2018 v 20:14 thinspiration
ahoj zlatíčka.....říkala jsem si, že zrovna dneska mi thinspo co mám v mobilu dost pomohlo před naprostým přežerem, tak jsem si řekla že je načase zase tady nějaké dát

tak snad se líbí...mě moc moc moc
dneska jsem se rozhodla pro gify tak snad líbí
Výsledek obrázku pro thinspiration gif
Související obrázek
Výsledek obrázku pro thinspiration gif
Související obrázek
Související obrázek
Související obrázek
Výsledek obrázku pro thinspiration gif
Související obrázek
Výsledek obrázku pro thinspiration gif

blue jeans diet

28. května 2018 v 18:49 diety a cviky
hola hola...tak jsem tady a hlásím se <3
našla jsem si ana kamarádky a rovnou dvě <3 s jednou jsme se dohodly na této ditetě
Výsledek obrázku pro pro ana diety
a jedeme ode dneška. Dnes jsem měla jen trochu bramborové kaše takže to těch 200kcal mi to naprosto krásně vyjde.
no dneska je problém v kardiu protože jsem teprve teď přišla že školy a tak nějak nestíhám kvůli učení, takže snad dnesk pocvičím ale myslím že to nebude uúplně splňovst kritéria...snad mě za to neukamenujeteSmějící se

samožřejmě se budu snažit to všechno zvládat...chceme být přeci naléto krásné a hubeené nebo ne???
pokud by se našel někdo kdo by do toho šel s námi budu jen ráda <3

pokusím se ozívat častěji a jestě si prostě ten blog musím vyšperkovat...ale to půjde ....moc se těším až konečně budu krásná.
krásný den moje děvčata a hodně zdaru při hubnutí
nevzdáme to, nesmíme sklamat naší ANU

první cíl...bum je to tam

25. května 2018 v 22:04 diary
a je to tady....můj první cíl je splněn ü
ano vím 62kg je pořád hrůza...ale ten pocit že jsem konečně něco dokázala?? naprosto dokonalýYYYY
Myslím, že teď mě to dokonale nakoplo a budu už snad jen hubnout. Y poslední dobou je to dost nahovno….máma je pořád doma a pořád nutí jídlo….a celkem se mi daří se tomu vyhýbat. A myslím, že od pondělí bych mohla zkusit další dietku co vy a to??
Ještě nevím jakou ale tak to si vyberuY. Šla by jste do toho některá se mnou?? Když nás bude víc můžeme se podporovat a myslím, že to prostě bude lepší…budeme se hlídat a společně hubnout
Upřímně nevím kolik holek tento blog čte ale to nevadí i kdyby nikdo je to můj deníček ale samozřejmě budu ráda když se k mé pondělní dietce někdo přidáY.
dneska oslavujeme takže to byl děs a hrůza...takže dneska přidávám i jídelníček:
SNÍDANĚ: /
SVAČINA:/
OBĚD: toast
SVAČINA:/
VEČEŘE: kuřecí maso a celozrný chléb

byl to děs...achjo ale od pondělí dieta tak to pujde zase všechno dolů

Zjistila jsem, že pro mě jsou nejhorší večery…to jsem doma každý tady jí…a já jsem ztracená…takže pokud už se v ten den rozhodnu jíst tak prostě až k večeru (jo vím je to zlé ale lepší než jíst pořád) tak snad moje nová taktika vyjde a budu to zvládatY.
No a mám v plánu taky začít cvičit…asi pro začátek něco lehčího protože já a sport moc kamarádi nejsme, takže prostě začnu jen tak z lehka.

Související obrázek
Holky moje….budu ráda když se ke mně v pondělí přidáte a budete to se mnou zvládat
My to zvládneme
Jsme nejlepší…budeme krásné a dokonalé

20.5.2018

20. května 2018 v 20:20 diary
uuuu takže dneska končím mojí lehkou dietku. Devátý den byl asi nejtěžší protože najednou jen 70kcal??? halo?? a navím oslava ale věřte nebo ne, já to zvládla! jsem na sebe úplně moc pyšná.
Cítím se tak nějak pořád stejně , samozřejmě dokonalý pocit že jsem trošičku shodila a teď už to bude snad jen lepší a lepší.

tak a moje váha po téhle dietce????
62,2kg....jo pořád je to moc a vím že jinýma dietama shodím více, ale tohle na to že to byla moje první dieta a taková lehká jsem shodila 1,8kg....myslím že to je dobry <3 a teď už to bude jen a jen lepší <3 <3

a co vy?? je tady nekdo??? jak jste na tom???

Výsledek obrázku pro pro ana
pěknou neděli a od zítra zase málo jídla mé drahé dámy
JEZ MÍŇ, VAŽ MÍŇ!!!

jak zahnat hlad

17. května 2018 v 17:57 tipy a triky
1. vyluxuj - ne jen pokoj ale celý barák (uděláš radost rodičům a navíc spálíš asi v průměru 5 kcal za minutu)

2. jdi do knihovny - vyber si knihu, přečti ji od začátku do konce bez jídla, vyhledávej knihy o dietách a zdraví

3. Hraj počítačové hry - hraj dokud nevyhraješ a pak začni od začátku

4. Podívej se na film - zkoukni nějakou komedii, smích je také cvičení

5. čti online ana deníčky, najdeš nejen rady ale i motivaci a holky které to zvládly. daly to ony dáme to i my <3

6. THINSPO, THINSPO, THINSPO

7. udělej si deníček a nebo si jen vypiš jídla, která můžeš a která ne (tohle mi často dost pomáhá)

8. pusť si hudbu a tancuj <3 (bude to zábava a spálíš kalorie)

9. zajdi si do sprchy

10. počítej do 100 hlad pak přejde a pokud ne....pij vodu (tohl pomáhá i mě )

11. podívej se do zrcadla...už si tak dost tlustá to chceš ještě víc?? myslím že ne

12. CVIČ, CVIČ CVIČ

13. když už, tak banán je poslední šancí co zasytí


NO TAK SNAD TO ALESPOŇ TROŠKU POMOHLO
nebojte my to zvládneme <3

Související obrázek

pink dieta 4. den

14. května 2018 v 19:11 diary
noooo tak tady máme 4 den mojí lehké dietky. Zatím se mi celkem daří udržovat do určitých kalorií i když fakt někdy mám mega chuť na sladké nebo obecně na jídlo.
Poslední dobou se snažím co nejvíce omezit sladké (na to že jsem to já se mi to i celkem daří, za což jsem mega moc ráda).
když už jím, snažím se tak nějak zdravěji i když u mě to moc nejde ( myslím že jsem již psala že se zeleninou kamarádi nejsme...což mě mega štve). takže skoro žádné pečivo a tukové výrobky.
no a co vy holky??? jak jste na tom vy?? co hmotnost a cíle???

my to zvládneme ať se dějě co se děje...budeme lehké jako pírka
dokonalost je naše <3

dopis od any

11. května 2018 v 18:09 Ana
Dovol mi představit se. Jmenuji se Ana , nebo jak mě nazývají lékaři a jiní, Anorexia. Moje celé jméno zní Anorexia Nervosa, ale můžeš mi říkat Ana. Myslím, že se můžeme stát dobrými partnery. V blízké budoucnosti do tebe budu investovat hodně svého času a totéž očekávám od tebe.

V minulosti jsi slyšela své učitele a rodiče jak o tobě mluví jako o zralé a inteligentní osobě s tolika možnostmi. Kam se to podělo, mám se ptát? Nikdy nic z toho nebylo! Nejsi dokonalá, dost se nesnažíš a navíc ztrácíš čas přemýšlením a mluvením s přáteli nebo kreslením! Tyhle slabosti ti nebudou povoleny.

Tví přátelé ti nerozumí, nejsou k tobě upřímní. Kdysi, když se nejistota vkrádala do tvé mysli a ty ses jich zeptala, "Jsem…tlustá?" a oni odpověděli "Ale ne, jistěže ne" Tys věděla, že lžou! Jen já ti říkám pravdu. Tvoji rodiče, škoda mluvit! Víš, že tě milují a starají se o tebe, ale část toho je jen proto, že to jsou rodiče a že je jejich povinností to dělat. Teď bych ti měla říct tajemství: Někde hluboko uvnitř jsou tví rodiče zklamaní. Jejich dcera, ta s tolika možnostmi, je tlustá, líná a nehodná dívka.

Ale já to všechno změním.

Očekávám od tebe hodně. Není ti povoleno jíst moc. Začne to pomalu: snižování příjmu tuku, čtení tabulek s nutričními hodnotami, zbavování se nezdravých, smažených jídel atd. Na chvíli bude cvičení snadné: nějaké to běhání, možná nějaké dřepy či cviky na břicho, nic vážného. Možná takhle shodíš pár kil z toho svého tlustého těla. Ale nebude dlouho trvat a nebude mi to stačit.

Budu od tebe očekávat, že si budeš počítat a zapisovat svůj příjem kalorií a že začneš cvičit více. Vnutím ti limit. Musíš to přijmout, protože mi nemůžes vzdorovat! Začínám se do tebe vkrádat. Hezky brzo, jsem s tebou neustále.Jsem s tebou, když ráno vstaneš a běžíč k váze. Ta čísla se stávají jak přáteli, tak nepřáteli a ty si stále jen zoufale přeješ, aby byly nižší než včera, než večer… Do zrcadla se na sebe díváš s hrůzou.Pícháš a strkáš do každého špeku a usmíváš se, když přejedeě rukou přes kost. Jsem s tebou, když si plánuješ den: 400 kalorií, 2 hodiny cvičení. Ja jsem ten, kdo takhle plánuje, protože odteď jsou mé myšlenky spjaty s tvými.

Sleduju tvé myšlenky po celý den. Ve škole, když ve své mysli bloudíš neznámem, dám ti něco o čem můžeš přemýšlet. Přepočítej si kalorie pro tento den. Je jich příliš mnoho. Zaplním tvou mysl myšlenkami na jídlo, tvou váhu, kalorie a na věci, na které je pro mne bezpečné myslet. Protože teď jsem už v tobě. Jsem ve tvé hlavě, ve tvém srdci a duši. Ta bolest z hladu, kterou předstíráš že necítíš, jsem já.

Hodně brzy ti říkám nejen to, co máš dělat s jídlem, ale i to, co máš dělat pořád. Usmívat se a přikyvovat. Dobře se prezentuj. Vtahuj sakra to tlusté břicho! Bože, jsi tlustá kráva!!!! Když je čas na jídlo, tak ti řeknu co dělat. Udělám to tak, že talířek salátu ti bude připadat jako jídlo hodné krále. Rozházim jídlo kolem a hle, vypadá to, jako bys něco snědla. Ani kousíček…jestli něco sníš, veškerá kontrola bude zničena.. TOHLE chceš??? Vrátit se zpět k té tlusté krávě, jíž jsi kdysi byla??? Přinutím tě zírat na modelky v časopisech. Ty nádherně hubené, s bílými zuby, modely dokonalosti, co na tebe hledí z těch lesklých stránek. Nechám tě myslet si, že nikdy nebudeš taková jako ony. Vždy budeš tlustá a nikdy nebudeš tak nádherná jako jsou ony. Když se podíváš do zrcadla, zdeformuju odraz. Ukážu ti obezitu a ošklivost. Ukážu ti zápasníka sumo namísto vyhladovělého dítěte. Ale to ty nesmíš vědět, protože kdybys znala pravdu, mohla bys opět začít jíst a náš vztah by se začal rozpadat.

Občas se z tebe stane rebel. Ačkoli ne moc často. Rozpoznáš rebelské vlákno, které zůstalo ve tvém těle a které tě dovede do temné kuchyně. Dvířka od kredence se oomalu a jemným vrzáním otevřou. Tvoje oči budou kmitat po jídlech,. které jsem držela z tvého dosahu. Najednou zjistíš, že tvé ruce tápají ve tmě po krabici se susenkami. Zhltneš je, mechanicky, ne kvůli jejich chuti, ale kvůli pocitu, že jdeš proti mně.. Sáhneš po další krabici a další a další. Tvé břicho se nafoukne a začne vypadat groteskně, ale ty stejně ještě nepřestaneš. A po celou tu dobu na tebe budu křičet ať toho necháš, ty tlustá krávo, ty opravdu nemáš žádnou sebekontrolu, budeš tlustá.

Až tomu bude konec, opět se obrátíš na mě a budeš žádat o radu, protože ty opravdu nechceš být tlustá. Překročila si základní pravidlo a jedla jsi a nyní mě chceš zpět. Poženu tě do koupelny, na kolena a přinutím tě hledět na dno záchodové mísy. Tvé prsty pošlu hluboko do tvého hrdla a s pořádnou dávkou bolesti tě zbavím přijatého jídla. Znovu a znovu to budeš opakovat dokud ze sebe nedostaneš jen vodu a krev. To budeš vědět, že je to vše pryč. Když potom stoupneš, budeš se cítit slabá. Ale ihned se postav! Ty tlustá krávo, vybrala sis život v bolesti!

Možná ta volba zbavit se té "pokrývky" je jiná. Možná tě nechám brát projímadla a nechám tě sedět v koupelně až do brzkých ranních hodin, kdy budeš cítit, jak jsou tvé vnitřnosti skrčené. Nebo možná tě jen nechám, aby sis ublížila sama. Mlátila hlavou o zeď dokud by tě nebolela jak čert. Řezání je taky efektivní. Chci abys viděla svou vlastní krev, jak stéká po tvé ruce. A v tom si uvědomíš, že přijmeš veškerou bolest, kterou ti nabídnu. Jsi v depresi, jsi naštvaná, máš bolesti.. snažíš se někoho přivolat, ale jakobys byla němá, nikdo neposlouchá? Kdo by se o tebe zajímal?!?!!Zasloužíš si to, můžeš si za to sama.

Oh, je to kruté? Chceš aby se ti to stalo? Jsem snad neférová? Dělám jen věci, které ti pomohou. Umožňuju ti přestat myslet na věci, které tě stresují. Vztek, smutek, zatracení a osamnění se mohou zastavit, protože já je vezmu pryč a naplním tvou hlavu kalorickýmy výpočty. Dám pryč i tvou snahu vyrovnat se svým vrstevníkům, snahu všechny potěšit. Protože teď jsem já tvůj jediný přítel, jsem ta jediná, kterou musíš potěšit.Mám i svou slabou stránku, ale tu nesmíme nikomu říct. Pokud se rozhodneš proti mně bojovat, dostat se k někomu a říct mu, jak tě nutím žít, všechno se zničí. Nikdo to nesmí zjistit, nikdo nemůže rozbít ten krunýř, kterým jsem tě pokryla. Já jsem tě stvořila, tuhle hubenou, dokonalou dívku. Jsi moje, jenom moje. Beze mě nejsi nic. Tak se nesnaž mi vzdorovat. Když o tobě jiní mluví, ignoruj je. Zapomeň na ně, zapomeň na všechno co se tě snaží ode mě oddělit. Jsem tvá kladná stránka a míním to nechat tak, jak to je.Upřímně, Ana

10.5.2018 + pinky diet

10. května 2018 v 19:09 diety a cviky
no takže jsem to teď totálně podělávala a prostě mi to nijak moc nešlo...jsem ze sebe mega nešťastná...
řekla jsem si, že od zítra už to fakt musí jít..ano smazala jsem tu dietu a tak protože mi to prostě stějně nevyšlo a bylo to blbé to tady nechávat, měla bych s toho dost blbý pocit
takže přidávám novou dietu a tuhle už sakra musím dát...

tak holky...jdete do toho některá se mnou??? kdyžtak mi můžete na psat na mail a nebo tady do komentářů...budu moc ráda

rozhodla jsem se, že jako první si dám nějakou ne moc težkou, abych si na to všechno pěkně zvykla. No snad to všechno pujde...ale musi
doufám, že se někdo kdo do toho pujde se mnou najde....a ano nic moc to neni ale pro začátek myslím stačí

udané hodnoty kcal jsou maximální co můžeme za ten den příjmout
Související obrázek
my to zvládneme děvčata moje

thinspo 1

5. května 2018 v 20:46 thinspiration
Výsledek obrázku pro pro ana
Výsledek obrázku pro pro ana thinspirations
Výsledek obrázku pro pro ana thinspirations
Výsledek obrázku pro pro ana thinspirations
Výsledek obrázku pro thinspiration
Výsledek obrázku pro thinspiration

nový začátek???

5. května 2018 v 8:09 diary
prázdniny za 2 měsíce a já pořád v propasti tlustého těla a ne a ne se pohnout dál. Tohle se ale změní. Toto léto už nechci být ta tlustá. Nechci poslouchat řeči typu radši buď zalezlá doma, nenos plavky krávo, a ty kraťasy???? o můj bože tak to asi oslepnu....
letos v létě chci poslouchat jak pěkně jsem zhubla, jak jsem krásná a dokonalá <3 a věřím v to, že to zvládnu, ale ne když budu sama....takže zlatíčka moje pokud tohle někdo čtete a chtěli by jste mi být podporou budu jen ráda <3 ale i kdybych v tom byla sama prostě to zvládnu!! LETOS UŽ ANO

vždycky jsem byla to tlusté dítko a už od mala jsem věděla, že je něco špatně....ale poslední 2 roky....je to pořád horší a horší a já vím že ana mi pomůže <3 chci si dovolit všechny ty krátké trika a kraťasy chci chodit v plavkách a nestydět se za sebe. A vím že tohoto letos dosáhnu <3 budu ráda když se ke mě přidáte a budeme v tom společně

{PRO ANA FOREVER{